Atribuită
Cumpărare directă
UAT oras Pucioasa solicita servicii de asistență și consiliere cu privire la desfășurarea procedurilor de achiziție publică (1 procedură), astfel: - Asistență și consiliere cu privire la stabilirea cerințelor de calificare și selecție, stabilirea criteriului de atribuire și a factorilor de evaluare, stabilirea cerințelor specifice privind modul de prezentare a propunerii tehnice și propunerii financiare din cadrul documentației de atribuire; - Asistență și consiliere cu privire la conformarea documentației de atribuire cu eventualele recomandări și/sau condiționări ANAP, în cazul verificării ex-ante a procedurii de atribuire; - Asistență și consiliere privind elaborarea de puncte de vedere, clarificări și altele asemenea referitoare la documentația de atribuire, în perioada premergătoare depunerii ofertelor; - Asistență și consiliere la evaluarea ofertelor, prin asigurarea unui expert cooptat pe lângă comisia de evaluare. Expertul cooptat va întocmi rapoarte de specialitate conținând recomandările sale privind evaluarea ofertelor și va asista și consilia comisia de evaluare la întocmirea proceselor verbale de evaluare; - Asistență și consiliere cu privire la conformarea documentelor comisiei de evaluare privind evaluarea ofertelor cu eventualele recomandări și/sau condiționări ANAP, în cazul verificării ex-ante a procedurii de atribuire; - Asistență și consiliere privind elaborarea de puncte de vedere, clarificări în perioada de evaluare a ofertelor, până la finaliz. proced.
- Număr anunț
- DA27446308
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- ROCONSULT PROIECT S.R.L. (CUI 37121699)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.