Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE CURATENIE, REPARATIE SI INTRETINERE ACTIVITATI CURENTE LA CAPITOLUL AUTORITATI EXECUTIVE Saiba plata 40buc, dulap brad 2buc, SC 204 2buc, tabla maro 2buc, surub 6x80 20buc, surub 6x10 20buc, piulite 40buc, holsurub 20buc, burghiu 1buc, Maturi pvc cusute 2buc, maturi pvc 4buc, cozi matura 4buc, spray 4buc, detergent 4buc, mop 6buc, hartie igienica 4baxuri, Ace 1l 6buc, bureti curatenie 10buc, cos gunoi 1buc, Pronto mobile 3buc, saci menaj 7buc, hartie rola 4buc, Clin 8buc, Domestos 3buc, Fairy 0.5l 2buc, Fairy 0.9l 2buc, Pronto 4buc, Nufar 6buc, Saci 4buc, butuc yala 1buc, ruleta 3m 1buc, rectangulara 5/3 3buc, rectangulara 6/4 1buc, plasa sudata Q8 1buc, disc AB 3buc, balama 4buc, conexpan 6buc, manusi 2buc, electrozi 1pachet, burghiu 1buc, Secure 1buc, folie acoperire 3buc, colier metalic 18-26 4buc, colier metalic 26-32 4buc, spray rugina 1buc, butuc yala 1buc, diblu 6x80 20buc, negrese 2pungi, diblu 6x60 20buc, rigips 12mm 1buc, UD 3m 4buc, coltar cu plasa 2buc, ruleta 5m 1buc, plasa imbinare 2buc, cablu TU 18ml, mufa TU 3buc, scartor 1buc, triplu 5x5 1buc, ruleta 1buc, galeta 1buc, smirghel 1buc, amorsa 3l 2buc, silicon 1buc, silicon lemn 2buc, pistol silicon 1buc, surub 12buc, spray vopsea 1buc, banda izoliera 1buc, disc slefuire 3buc, surub 15buc, surub cu piulita 55buc, pensula 1buc, trafalet 1buc, banda 2buc, folie 2buc, ruleta 7m 1buc, gletiera 1buc, lacat 2buc, roaba 2buc, surub 4buc, manusi 4buc, ciocan 2.5kg 1buc, surubelnita 2buc, Ciment struc

Număr anunț
DA27410462
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Furnizor / câștigător
ALMA MOBIL TEX SRL (CUI 15181215)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.210 RON
Valoare atribuită
3.210 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.210 RON

din 3.210 RON estimat