Atribuită Cumpărare directă

TIJA AUTOFILETANTA 8 BUC , TEAVA RECTANGULARA , TEAVA RECTANGULARA , CIMENT SACI 40 KG , VOPSEA CUTIE , CUIE KG 10, PANZA TAIERE POLIDISC BUC 7 , BANDA HARTIE BUC 2 , CHERESTEA MOLID, SCANDURI, SURUBURI TABLA , DILUANT , PLASA SUDATA , ELECTROZI

Număr anunț
DA27421248
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
GAMA DEMOS CONSTRUCT SRL (CUI 17172477)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.455 RON
Valoare atribuită
2.455 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.455 RON

din 2.455 RON estimat