Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări subacvatice de etanşare stavile (4 bucăti), dislocat şi imprăştiat depuneri cu pompă sumersibilă cu jet sub presiune din dreptul stavilelor de la agregatele nr. 8 și 9 al stației de pompare pentru irigații SPA Pietroiu din amenajarea Pietroiu Ştefan cel Mare.Costul deplasarii inclus in pret . Operatorul economic trebuie sa detina cont la trezorerie in vederea efectuarii platilor de catre autoritatea contractanta.
- Număr anunț
- DA27331788
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI 29275212)
- Furnizor / câștigător
- SEA STAR DIVING SERVICE SRL (CUI 16678027)
- Cod CPV
- 98363000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.