Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de mentenanta a sistemului de iluminat public. Prestatorul se obligă să presteze servicii de mentenanţă a sistemului de iluminat public după cum urmează: - verificare instalaţie – frecvenţă 1/lună; - masurători parametri instalaţie – frecvenţă 1-lună; - identificare defecte – frecvenţă 2-4/lună în funcţie de necesităţi; - verificare şi reglare ceasuri – frecvenţă 2-4/lună în funcţie de necesităţi; - verificare şi măsurare prize de pământ –verificarea se va încheia în a doua lună de contractare; - înlocuire becuri defecte în limita a 50 buc/lună, fără material inclus; - transport materiale şi muncitori.

Număr anunț
DA27419421
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
CORELECTRYCA S.R.L. (CUI 32850166)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat