Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spalatorie auto pentru vehicolele din dotarea DAS Pantelimon 2 autoturisme Dacia Logan x 44 saptamani (1 spalare /saptamana) = 88 spalari 1 SUV Dacia Duster x 44 saptamani (1 spalare /saptamana) = 44 spalari

Număr anunț
DA27474221
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 37581018)
Furnizor / câștigător
DSA DINAMIC CREATIV SRL (CUI 28192461)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.547 RON
Valoare atribuită
5.547 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.547 RON

din 5.547 RON estimat