Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire pentru MNSDG pentru o suprafata de 10 h, conform caietului de sarcini si devizului atasate. Efectuam servicii de deszapezire cu mijloace mecanice (freza zapada, lama zapada, incarcator frontal, perie zapada) si mijloace manuale, personal calificat, echipat corespunzator cu lopeti si sararite.
- Număr anunț
- DA27465017
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- FANCY GARDEN SRL (CUI 29854494)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.200 RON
- Valoare atribuită
- 20.200 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.