Atribuită Cumpărare directă

Se va presta un tratament de dezinfectie necesar a fi efectuat inainte de deschiderea scolii in data de 08.02.2020.

Număr anunț
DA27335592
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
Furnizor / câștigător
SMART ANTIPEST SOLUTIONS SRL (CUI 36760988)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.384 RON
Valoare atribuită
6.384 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.384 RON

din 6.384 RON estimat