Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet apa subterana + apa uzata tip levigat

Număr anunț
DA34426144
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.364.018 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
03.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.364.018 RON