Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de evaluare a terenurilor și construcțiilor (împrejmuiri) în stabilirea valorii conform prevederilor Legii nr.255/201- expropriere pentru cauza de utilitate publică- în cadrul obiectivului de investiții: "Modernizare str. Ugron Gabor" din municipiul Odorheiu Secuiesc pentru 33 de terenuri si 15 constructii (imprejmuiri).
- Număr anunț
- DA27452561
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
- Furnizor / câștigător
- TEAM RONEXPERT SRL (CUI 38097190)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.120 RON
- Valoare atribuită
- 6.120 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.