Atribuită
Cumpărare directă
Denumire articol UV Cantit "Preţ LEI (fără TVA)" Mop bumbac 250g buc 50 5,89 Prosop de bucatarie Jumbo Oti, 2 straturi, 80m, celuloza100% buc 60 10,99 Galeata plastic cu storcator, rotunda, 10 litri buc 10 10,99 Pastile clor Suma Tab D4, 300buc/cut cut 5 93,00 Manusi chirurgicale, nitril, 100buc/set, mar. XL set 5 65,00
- Număr anunț
- DA27470865
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC C.D.LOGA CARANSEBES (CUI 3228578)
- Furnizor / câștigător
- OFIX VEST NETWORKING SRL (CUI 37495936)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.854 RON
- Valoare atribuită
- 1.854 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.