Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparaţii auto DACIA DUSTER B44WRS -TURBOCOMPRESOR AM BUC 1 *2,501.29 DACIA OIL PREMIUM PLUS DIESEL DPF 1L BUC 1 *35.56 DACIA OIL PREMIUM PLUS DIESEL DPF 5W30 4L BUC 1 *119.71 FILTRU ULEI LOGAN/SAND 1.5DCI E4 OE BUC 1 *20.38 BATERIE VARTA SILVER DINAMIC PREM 12V * 74 Ah/750A BUC 1 *447.24 MANOPERA 313.29
- Număr anunț
- DA27372862
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.437 RON
- Valoare atribuită
- 3.437 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.