Atribuită
Cumpărare directă
Piese auto Audi Allroad 2.5TDI,SS: WAUZZZ4B34N060017-2004 1-Set superior de garniture,Elring=2buc x57.00=114.00 2-Garnitura chiulasa,Elring=2buc x71.00=142.00 3-Kit curea distributie cu pompa apa,Contitech=1buc x811.00=811,00 4-Kit curea accesorii,Contitech=1buc x102.00=102.00 5-Intinzator chit curea accesorii=1buc x92.00=92.00 6-Garnituri injectoare in capac=6buc x6.00=36.00 7-Set etansare ax came=2buc x8.00=16.00 8-Cot gaze carter=1buc x35.00=35.00 9-Filtru ulei,Man=1buc x36.00=36.00 10-Filtru motorina,Man=1buc x99.00=99.00 11-Filtru aer,Man=1bucx41.00=41.00 12-Fiultru polen,Man=1buc x36.00=36.00 13-Supapa admisie,Febi=12buc x 26.50=26.50 14-Supapa evacuare,Febi=12buc x38.00=38.00 15-Ghid supapa evacuare,Febi=12buc x14.00=168.00 16-Ghid supapa admisie ,Febi=12buc x14.00=168.00 17-Set accesori Tachet hydraulic+culbutori,Ina=24buc x39.00=936.00 Total = 3606.00 -livrarea se face la adresa beneficiarului fara costuri suplimentare -In cazul in care produsele solicitate nu corespund datelor tehnice solicitate sau ajung deteriorate din cauza tranportului vom inlocui produsele respective fara costuri suplimentare. -oferta valabila 45 zile -produsele vor fi insotite de certificate de calitate, garantie si factura fiscala avand denumirile produselor identice cu cele specificate in descrierea contractului. -termen de livrare: maxim 3 zile -plata se va face cu OP in termen de 30-60 zile
- Număr anunț
- DA27403140
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.606 RON
- Valoare atribuită
- 3.606 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.