Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea produselor cf. c-da 23/27.01.2020

Număr anunț
DA27347326
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.610 RON
Valoare atribuită
1.610 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.610 RON

din 1.610 RON estimat