Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN DE ASPIRARE SI VENTILARIE 110MM 15M KRMP

Număr anunț
DA34426769
Autoritate contractantă
SERVICIUL COMUNITAR DE UTILITATI PUBLICE ALBESTI (CUI 35613504)
Cod CPV
44165110-8 · Furtunuri de foraj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98 RON
Valoare atribuită
11.393.851 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
03.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.393.851 RON

din 98 RON estimat