Atribuită
Cumpărare directă
PANOU PVC cu dimensiunea 2900 X 2110 mm format din : • 2 panouri fixe stg/dr cu dimensiunea 630X2110 mm cu panel in partea de jos si sticla in partea de sus. • 1 usa dubla avand dimensiunea de 1640X2110mm Usa dubla va fi confectionata din profil TEU de usa pentru exterior, cu panel in partea de jos si sticla de la broasca in sus. Panourile fixe se vor cupla cu usa dubla
- Număr anunț
- DA27454846
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.