Atribuită
Cumpărare directă
PACHET LUCRARI TAMPLARIE PVC (S. GINECOLOGIE)SALON 2 Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1300mm, 1 buc x 15,6 lei = 15,6 lei Manopera demontare/montare plasa insecte 1 buc x 35 lei = 35 lei Clipsuri 1 buc x 5 lei =5 lei SALON 3 Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1300mm, 1 buc x 15,6 lei = 15,6 lei Clipsuri 2 buc x 5 lei = 10 lei Manere plasa insect 2 buc x 5 lei = 10 lei SALON 4 Reglaj fereastra - 2 buc X 15 lei = 30 lei Gresare fereastra – 2 buc X 10 lei = 20 lei Clipsuri 2 buc x 5 lei = 10 lei Manere plasa insect 1 buc x 5 lei = 5 lei SALON 5 Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1300mm, 1 buc x 15,6 lei = 15,6 lei Manopera demontare/montare plasa insecte 1 buc x 35 lei = 35 lei SALA TRATAMENTE Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1300mm, 1 buc x 15,6 lei = 15,6 lei Manopera demontare/montare plasa insecte 1 buc x 35 lei = 35 lei Clipsuri 2 buc x 5 lei = 10 lei Manere plasa insect 2 buc x 5 lei = 10 lei GRUP SANITAR PERSONAL Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1300mm, 1 buc x 15,6 lei = 15,6 lei Manopera demontare/montare plasa insecte 1 buc x 35 lei = 35 lei Clipsuri 2 buc x 5 lei = 10 lei Manere plasa insect 2 buc x 5 lei = 10 lei GRUP S
- Număr anunț
- DA27454865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 934 RON
- Valoare atribuită
- 934 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.