Atribuită
Cumpărare directă
SALON 1 Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Maner fereastra 1buc x 12 lei = 12 lei Manopera montaj fereastra 1 buc x 5 lei = 5 lei GRUP SANITAR SALON 1 Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei SALON 2 Reglaj fereastra - 2 buc X 15 lei = 30 lei Gresare fereastra – 2 buc X 10 lei = 20 lei Maner fereastra 2 buc x 12 lei = 24 lei Manopera montaj maner fereastra 2 buc x 5 lei = 10 lei Plasa insecte(confectionare + montaj)- dim. 520 x1100mm, 2 buc x 110 = 220 lei SALON 3 Reglaj fereastra - 2 buc X 15 lei = 30 lei Gresare fereastra – 2 buc X 10 lei = 20 lei Maner fereastra 2 buc x 12 lei = 24 lei Manopera montaj maner fereastra 2 buc x 5 lei = 10 lei Plasa insecte(confectionare + montaj)- dim. 520 x1100mm, 1 buc x 110 = 110 lei Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1200mm, 1 buc x 14,4 lei = 14,4 lei Manopera demontare/montare plasa insecte 1 buc x 35 lei = 35 lei Balama 2 buc x 5 lei = 10 lei Clipsuri 1 buc x 5 lei = 5 lei Manere plasa insect 1 buc x 5 lei = 5 lei SALON 4 Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Maner fereastra 1buc x 12 lei = 12 lei Manopera montaj fereastra 1 buc x 5 lei = 5 lei SALON 5 Reglaj fereastra - 1 buc X 15 lei = 15 lei Gresare fereastra – 1 buc X 10 lei = 10 lei Inlocuire plasa insecte - dim. 600x1200mm, 1 buc x 14,4 lei = 14,4 lei Manopera demontare/montare plasa insecte 1 buc x 35 lei = 35 lei SALON 6 Sistem dubl
- Număr anunț
- DA27454947
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.