Atribuită Cumpărare directă

PANOU PVC cu dimensiunea 2000 X 2860 mm format din : • 1 usa dubla avand dimensiunea de 2000 X 2860 mm Usa dubla va fi confectionata din profil de usa pentru exterior, cu panel in partea de jos si sticla de la broasca in sus. • 1 luminator in partea de sus a usii avand dimensiunea de 740 X 1730 mm Usa dubla si luminatorul se vor cupla ca un panou

Număr anunț
DA27454963
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat