Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA REPARATII,REVIZII TEHNICE SI LIVRARE PIESE ATV/SNOWMOBIL/UTV POLARIS CONTRAVALOAREA PIESELOR DEFECTE VA FI ACCEPTATA IN PREALABIL DE CATRE AUTORITATEA CONTRACTANTA

Număr anunț
DA27350480
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean pentru Promovarea Turismului si Coordonarea Activitatii de SALVAMONT Bacau (CUI 31988145)
Furnizor / câștigător
JOHNS GARAGE SRL (CUI 35069764)
Cod CPV
34113200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat