Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia Serviciilor de Supraveghere a lucrarilor(dirigentie de santier) pentru obiectivul de investitii: „Reabilitare, extindere si adaptare Centru de zi Campineanca, judetul Vrancea” conform solicitarilor din Anuntul de publicitate ADV1194370 si a documentatiei de atribuire, prin incheierea unui contract de servicii cu durata pe perioada executiei lucrarilor, executate de SC Genluca Mondogrup SRL, pana la receptia lucrarilor .
- Număr anunț
- DA27365675
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- VĂDUVA FLORINEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 20602248)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.