Atribuită Cumpărare directă

pregatire si vopsire integrala aeronava ,in mai mult de doua culori = 120 lei mp

Număr anunț
DA27373268
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
DRAGOTA DAVID PFA (CUI 38211668)
Cod CPV
50211100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.040 RON
Valoare atribuită
16.040 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.040 RON

din 16.040 RON estimat