Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii mecanice si electrice la microbuz Mercedes Benz MS98DPC cf.Constatare ref.44/03.02.2021

Număr anunț
DA27345236
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.607 RON
Valoare atribuită
1.607 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.607 RON

din 1.607 RON estimat