Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectia este procesul de decontaminare a suprafetelor si eliminare a microorganismelor patogene (microbi), cu exceptia sporilor bacterieni, prin utilizarea diferitelor metode de distrugere. In acest sens se folosesc agenti fizici (raze solare, ultraviolete artificiale) si chimici (substante dezinfectante). Sterilizantii chimici, actioneaza in cateva ore, si au proprietati sporicide.

Număr anunț
DA27374529
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 (CUI 5197605)
Furnizor / câștigător
DERA FORCE CLEAN SRL (CUI 38366247)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat