Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectia este procesul de decontaminare a suprafetelor si eliminare a microorganismelor patogene (microbi), cu exceptia sporilor bacterieni, prin utilizarea diferitelor metode de distrugere. In acest sens se folosesc agenti fizici (raze solare, ultraviolete artificiale) si chimici (substante dezinfectante). Sterilizantii chimici, actioneaza in cateva ore, si au proprietati sporicide.
- Număr anunț
- DA27346658
- Autoritate contractantă
- GRADINITA LUMINITA (CUI 4837870)
- Furnizor / câștigător
- DERA FORCE CLEAN SRL (CUI 38366247)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.380 RON
- Valoare atribuită
- 5.380 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.