Atribuită Cumpărare directă

Servicii inchiriere mixer ALLEN & HEAT GL 2800 (01.03 - 30.06.2021)

Număr anunț
DA27459075
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SORAND SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39549595)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.760 RON
Valoare atribuită
3.760 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.760 RON

din 3.760 RON estimat