Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de arhivare a) se realizează gruparea, ordonarea documentelor și constituirea dosarelor în baza Nomenclatorului Arhivistic al Ministerului Justiției; b) desprăfuirea; c) toaletarea documentelor, înlăturarea capselor (acelor, agrafelor etc) şi a ciornelor; d) copertarea şi îndosarierea documentelor (aranjarea cronologică a documentelor în coperte din carton, pânzate la cotor, agreate de Ministerul Justiției, găurirea cu utilaje care nu deteriorează documentele, şnuruirea cu ata de legatorie, agreată de Ministerul Justiției, numerotarea, certificarea, copertarea şi etichetarea dosarelor prin înscrierea datelor prevăzute legal), constituirea inventarelor pe suport de hârtie, cât și în format electronic
- Număr anunț
- DA27330186
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- CAMERA DE COMERT SI INDUSTRIE A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4371311)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.