Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire : arc suspensie spate dreapta, placute frana spate, discuri frana spate, saboti frana spate, etrier frana spate stanga, placute frana fata si discuri frana fata

Număr anunț
DA27450341
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
CLASS AUTODUAL SRL (CUI 24887784)
Cod CPV
50118300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat