Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a lucrărilor prin diriginţi de şantier pentru obiectivul de investiții „Refacere 2 poduri și 12 podețe pe raza comunelor Pianu și Săsciori, județul Alba - pe drumul județean DJ 704A”, conform Caietului de sarcini nr. 3627/16.02.2021 + anexe, Formularului dvs de propunere tehnica si financiara transmis pe email achizitii@cjalba.ro si inregistrat la registratura CJ Alba sub nr. 4321/24.02.2021 şi Proiectului de contract servicii. Operatorii economici care se aflã în situații potențial generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directã. Persoanele cu funcții de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA27467583
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CONS IB CONSULTING S.R.L. (CUI 38989423)
- Cod CPV
- 71247000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.700 RON
- Valoare atribuită
- 39.700 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.