Atribuită
Cumpărare directă
DIMENSIUNI: 270x380x0.03 -0.035mm (grosime 30-35 microni) 50 buc/set - PUNGI 3KG ...................................5.80 lei/set DIMENSIUNI: 270x380x0.03-0.035 mm (grosime 30 -35microni) 100 buc/set - PUNGI 3KG ...................................9.50 lei/set
- Număr anunț
- DA27399429
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.