Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare autovehicul din cadrul institutiei-stergator spate 1 buc, maner deschidere usa, bloc lumini 1 buc, electronica ventilator 1 buc, brat oscilant față 2 buc, rulment roată 2 buc butuc roată 1 buc, bucșă bară stabilizator 2 buc, stabilizator 2 buc, acumulator 1 buc, inclusiv manoperă.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA27350584
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- VRANCEA ALEXE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34374107)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.090 RON
- Valoare atribuită
- 4.090 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.