Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI TOPO COM CRISTIAN - DOCUMENTATIE CADASTRALA PRIMA INSCRIERE SI DEZLIPIRE IMOBILE TEREN F124

Număr anunț
DA27473919
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
Zamfir Bianca Florica - Expert tehnic judiciar (CUI 29309285)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat