Atribuită Cumpărare directă

AZOT LICHID - densitate relativa in stare gazoasa 0,97; densitate relativa 0,8; temperatura critica -147grd.C; punct topire -210 grd.C

Număr anunț
DA27471605
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Arad (CUI 3678327)
Furnizor / câștigător
GENETIC MASTER BOVIS SRL (CUI 15390386)
Cod CPV
24111800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075 RON
Valoare atribuită
1.075 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075 RON

din 1.075 RON estimat