Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE DACIA DUSTER CU SCHIMB ULEI MOTOR,FILTRU ULEI, FILTRU COMBUSTIBIL,FILTRU AER,FILTRU HABITACLU,INLOCUIRE DISCURI FRANA FATASI PLACUTE FRANA

Număr anunț
DA27387338
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
TEFIR SERVICE SRL (CUI 23724614)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat