Atribuită Cumpărare directă

Pachet detergenti si produse de curatenie-Casa de Cultura-oras Titu,conform contract nr.1408/01.02.2021 si comanda nr.2911/2021:HARTIE IGIENICA MINI ROLA JUMBO ,2 STR.,ALBA ODORIZANT WC CU SUPORT,40 GRAME,KOSTKA LAVETE BUMBAC 40X40 CM CLIN DETERGENT GEAM 500 ML CU PULVERIZATOR DOMESTOS 750 ML SACI MENAJ 35 LITRI 50X70 CM 50 BUC/ROLA Saci menaj LDPE 160 litri negri 80X120 cm 10 bucati 70 microni MOP MAGIC DUBLU POLO SPRAY MOBILA 300 ML SPRAY MOBILA PRONTO 300 ML Ekomax Gel alcoolic dezinfectant pentru maini PET 1 litru cu pompita Aloe Vera Soap sapun lichid flacon 500 ml Airmax Coffee K7000 odorizant profesional flacon 500 ml Airmax Fresh Turbo K7000 odorizant profesional flacon 500 ml Fresh Turbo 24H detergent pardoseli canistra 5 litri Septol D detergent igienizant canistra 5 litri

Număr anunț
DA27452663
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
EKOMAX INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 39391940)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509 RON
Valoare atribuită
509 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509 RON

din 509 RON estimat