Atribuită Cumpărare directă

achizitie servicii de consultanta in seap pentru ”modernizare strazi in localitatea Sanmartinul Sarbesc, comuna Peciu Nou, jud. Timis-lucrari complementare”

Număr anunț
DA27385091
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
T & N UTIL CONSULTING S.R.L. (CUI 39680948)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat