Atribuită Cumpărare directă

achizitii servicii de consultanta in achizitii publice

Număr anunț
DA27455018
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
T & N UTIL CONSULTING S.R.L. (CUI 39680948)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat