Atribuită Cumpărare directă

tabla aluminiu striata de 3x1000x2000 mm/coala tabla Al striat 5x1000x2000 mm/coala tabla Aluminiun lisa 3x1000x2000 mm tabla Aluminiu lisa 5x1000x2000 mm

Număr anunț
DA27314373
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
14720000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.001 RON
Valoare atribuită
3.001 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.001 RON

din 3.001 RON estimat