Atribuită
Cumpărare directă
tabla neagra lbr 1x1000x2000 = 64 kg tabla neagra lbr 1,5x1000x2000 = 96 kg tabla neagra lbr 2x1000x2000 = 128 kg tabla neagra lbr 3x1000x2000 = 144 kg tabla lbc 5x500x1000 = 80 kg tabla lbc 10x500x1000 = 120 kg tabla neagra striata 3x1000x2000 = 460 kg tabla neagra striata 6x1500x3000 = 221 kg tabla zincata 0,4x1000x2000 = 2 coli tabla zincata 0,8x1250x2500 = 2 coli tabla zincata 1x1000x2000 = 2 coli tabla inox 1x1000x2000 = 32 kg tabla inox 1,5x1000x2000 = 96 kg Hexagon OLC45 H14 = 24 kg Hexagon OLC45 H17 = 36 kg Hexagon OLC45 H19 = 90 kg Hexagon OLC45 H22 = 100 kg Hexagon OLC45 H24 = 70 kg Otel rotund OL37 D16 = 50 kg Otel rotund OL37 D16 = 50 kg Otel rotund OL37 D18 = 96 kg Otel rotund OL37 D20 = 160 kg Otel rotund OL37 D25 = 116 kg Otel rotund inox D6 = 2 kg
- Număr anunț
- DA27316161
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
- Furnizor / câștigător
- METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
- Cod CPV
- 14620000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.659 RON
- Valoare atribuită
- 11.659 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.