Atribuită Cumpărare directă

PAT Dimensiune: 900 x 2000, 20 buc

Număr anunț
DA27455479
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
IONUT MOB DESIGN SRL-D (CUI 36948915)
Cod CPV
39511100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.340 RON
Valoare atribuită
17.340 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.340 RON

din 17.340 RON estimat