Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA PERIOADA 03.01.2021 - 03.02.2021 - 1008 MP - 1 EURO/MP SCHIMB VALUTAR: 1 EURO = 4.8739 ADRESA: STR. SCOLII NR. 11 TOTAL: 4912.89 RON

Număr anunț
DA27325691
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.913 RON
Valoare atribuită
4.913 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.913 RON

din 4.913 RON estimat