Atribuită
Cumpărare directă
BIDINEA DIN LEMN 190X90 - 17 BUC - 38.32 RON/BUC DRISCA INOX MANER LEMN - 25 BUC - 16.80 RON/BUC LACAT ETS 25MM - 6 BUC - 3.81 RON/BUC LAVETE BBC - 100 BUC - 0.73 RON/BUC MANUSI CAUCIUC NATURAL - 60 BUC - 6.22 RON/BUC MANUSI SUPERFINISATE DE LACATUS - 12 BUC - 8.78 RON/BUC MANUSI WINTER GRIP - 72 BUC - 10.23 RON/BUC TOTAL: 2382.42 RON
- Număr anunț
- DA27393684
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.382 RON
- Valoare atribuită
- 2.382 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.