Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului consta in achizitionarea serviciului de dirigenție de șantier avand ca obiect „Servicii de asistență tehnică – dirigenție de șantier pentru realizarea lucrărilor de execuție privind obiectivul ”Reconstruire cabana Vadu Crișului pentru realizare centru de monitorizare și promovare a naturii Vadu Crișului, în cadrul proiectului ROHU 126” Conservarea, protecția și promovarea naturii de ambele părți ale frontierei româno-ungare cod proiect ROHU – 126. Inainte de finalizarea achizitiei, in vederea stabilirii pretului ofertei, ofertantul va intocmii oferta in baza caietului de sarcini, care va fi ridicat de la Consiliul Judetean Bihor - Directia Generala Economica – Compartimentul Achizitii Publice. Oferta va fi depusa la sediul Judetului Bihor,camera 22, registratura generala, pana cel tarziu la data de 05.03.2021. Persoana de contact pentru alte informatii suplimentare – domnul Dan Elenes, Consilier-(tel. 0259410181). Decontarea se va realiza pe baza unui contract de servicii semnat de beneficiar si executant.
- Număr anunț
- DA27473406
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- CIVIND CONSTRUCŢII & CONSULTING SRL (CUI 16094419)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.