Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza 48 mc beton 20/25. - 8mc - Beton preparat pentru stalpi; - 32mc - Beton preparat fundatie gard; - 8mc - Beton preparat soclu exterior;

Număr anunț
DA27410950
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
TRANSPARENT WORKERS SRL (CUI 38222160)
Cod CPV
44114100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.120 RON
Valoare atribuită
21.120 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.120 RON

din 21.120 RON estimat