Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier in cadrul proiectului "Reducerea emisiilor de carbon in zona urbana Ineu" COD SMIS 119318.

Număr anunț
DA27374045
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
POPESCU DAN-VALERIAN-VIRGIL „POPESCU DAN-VALERIAN-VIRGIL” (CUI 24143482)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.900 RON
Valoare atribuită
119.900 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119.900 RON

din 119.900 RON estimat