Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bretea Română dorește achiziționarea serviciilor de mentenanță pentru sistemele de supraveghere aflate pe raza comunei, la primărie și căminele culturale.

Număr anunț
DA27440342
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
P. DUSSMANN SECURITY SERV SRL (CUI 24394999)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.750 RON
Valoare atribuită
24.750 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.750 RON

din 24.750 RON estimat