Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile acoperă: • Consultanță de specialitate în cazul achiziției de componente și sisteme; • Consultanță pentru selecția pachetelor software și pentru licențiere/conformare cu legislația în vigoare; • Verificarea echipamentelor lunar; • Reglare echipamente automatizare; • Înlocuire echipamente defecte; • Programarea echipamentelor de automatizare; • Monitorizare echipamente; • Verificare semnale. Centrele zonale: 1. Centrul zonal Metropolitan 2. Centrul zonal Dunărea de Sus 3. Centrul zonal Dunărea de Jos 4. Centrul zonal Băilești 5. Centrul zonal Segarcea 6. Centrul zonal Filiași 7. Centrul zonal Plenița 8. Centrul zonal Isalnita
- Număr anunț
- DA27427497
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 42961200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.500 RON
- Valoare atribuită
- 60.500 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.