Atribuită
Cumpărare directă
Elaborare/actualizare și implementare a cerințelor ISO 9001 și ISO 21001. Efectuare de audituri interne Verificare proceduri operaționale elaborate. Asigurarea suportului necesar pentru identificarea, evaluarea și monitorizarea riscurilor. Realizarea de instruiri în domeniul sistemelor de management.
- Număr anunț
- DA27478805
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- EDGE CONSULT SRL (CUI 15896643)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.