Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb pentru autospeciala de pompieri TM 10 AJZ din dotarea Primăriei orașului Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.533/22.01.2021.

Număr anunț
DA27447563
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
CASIANAUTOSELL (CUI 42144788)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945 RON
Valoare atribuită
945 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

945 RON

din 945 RON estimat