Atribuită
Cumpărare directă
CABLU USB GEMBIRD pt. imprimanta, USB 2.0 (T) la USB 2.0 Type-B (T), 3m, conectori auriti, negru 3m buc 10 CABLU USB SPACER pt. imprimanta, USB 2.0 (T) la USB 2.0 Type-B (T), 1.8m, black 1.8m buc 10 MUFA RJ-45 GEMBIRD pt. cablu UTP, Cat5e, RJ-45 (T), plastic, 50 buc 50 buc buc 6 BATERIE GP BATTERIES BUTONI (CR2032), 3V litiu, 5 buc 5 buc buc 2 PLACA RETEA TP-LINK , intern, PCI-E, port RJ-45, 1000 Mbps 1 gb buc 3 CABLU alimentare GEMBIRD 1.8m, intrare Shucko, iesire C13, 6A, bulk 1.8 m buc 30 CUPLA RJ-45 LOGILINK pt. cablu FTP, Cat5e, RJ-45 (M) x 2, ecranat, metal 2XRJ-45 buc 10 TILE prindere cablu LOGILINK, 100pcs., 100*2,5 mm 100 buc buc 1 FASETE LEGATURA NEGRE 2.5X200MM, 100/SET 100 buc buc 1 TILE prindere cablu LOGILINK, 100pcs., 300*3,6 mm 100 buc buc 1 Conector: alimentare AC; mufă; mamă; 16A; 250VAC; IEC 60320; drept - 4 Conector: alimentare AC; soclu; tată; 16A; 250VAC; IEC 60320 - buc 4 CABLU PRELUNGITOR ALIMENTARE 1.8M C19-C20 16A, GEMBIRD PC-189-C19 2m buc 4 BATERIE VERBATIM 9V (9V), alcalina, 1 buc., „49924” 9v buc 4 PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 1 m, verde, AWG26 1m buc 20 PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 2 m, verde, AWG26 2m buc 10 PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 1 m, galben, AWG26 1m buc 20 PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 2 m, galben, AWG26 2m buc 10 KIT wired SPACER USB, tastatura „SPKB-S62” + mouse optic „SPMO-F01” 2 buc buc 20 MOUSE GEMBIRD, notebook, PC, cu fir, optic, USB, 1000 dpi, 3/1, negru 03/01/21 b
- Număr anunț
- DA27436257
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.214 RON
- Valoare atribuită
- 2.214 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.